Klasa B warmińsko-mazurska V: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Warmińsko-Mazurskie | Klasa B | warmińsko-mazurska V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
31
56.36 %
Zwycięstwa gości
19
34.55 %
Remisy
5
9.09 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
221
średnia: 4.02
Gości
135
średnia: 2.45

Bramki stracone

Gospodarzy
135
średnia: 2.45
Gości
221
średnia: 4.02

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 55
0.5
100%
55 z 55
0%
0 z 55
1.5
100%
55 z 55
5.45%
3 z 55
2.5
94.55%
52 z 55
12.73%
7 z 55
3.5
87.27%
48 z 55
30.91%
17 z 55
4.5
69.09%
38 z 55
43.64%
24 z 55
5.5
56.36%
31 z 55

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 4 7.27 %
2:3 4 7.27 %
3:1 3 5.45 %
4:2 3 5.45 %
7:0 3 5.45 %
2:1 2 3.64 %
0:2 2 3.64 %
3:0 2 3.64 %
4:1 2 3.64 %
4:0 2 3.64 %
1:6 2 3.64 %
7:1 2 3.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:0 2 3.64 %
9:1 2 3.64 %
1:1 1 1.82 %
4:3 1 1.82 %
3:4 1 1.82 %
1:3 1 1.82 %
3:5 1 1.82 %
5:3 1 1.82 %
6:4 1 1.82 %
1:4 1 1.82 %
1:5 1 1.82 %
5:1 1 1.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:6 1 1.82 %
2:7 1 1.82 %
8:3 1 1.82 %
1:7 1 1.82 %
0:7 1 1.82 %
8:1 1 1.82 %
1:9 1 1.82 %
0:9 1 1.82 %
17:0 1 1.82 %
18:0 1 1.82 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    15
    30%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    34%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe