Klasa okręgowa warmińsko-mazurska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
58.88 %
Zwycięstwa gości
30
28.04 %
Remisy
14
13.08 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
281
średnia: 2.63
Gości
194
średnia: 1.81

Bramki stracone

Gospodarzy
194
średnia: 1.81
Gości
281
średnia: 2.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.87%
2 z 107
0.5
98.13%
105 z 107
6.54%
7 z 107
1.5
93.46%
100 z 107
21.5%
23 z 107
2.5
78.5%
84 z 107
37.38%
40 z 107
3.5
62.62%
67 z 107
55.14%
59 z 107
4.5
44.86%
48 z 107
70.09%
75 z 107
5.5
29.91%
32 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 10 9.35 %
2:0 7 6.54 %
3:1 7 6.54 %
0:2 6 5.61 %
1:0 5 4.67 %
1:2 5 4.67 %
4:2 5 4.67 %
4:1 5 4.67 %
2:2 4 3.74 %
0:4 4 3.74 %
1:1 3 2.8 %
2:3 3 2.8 %
3:2 3 2.8 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 2.8 %
5:1 3 2.8 %
7:0 3 2.8 %
0:0 2 1.87 %
3:3 2 1.87 %
4:4 2 1.87 %
3:5 2 1.87 %
3:0 2 1.87 %
1:4 2 1.87 %
1:5 2 1.87 %
5:0 2 1.87 %
6:6 1 0.93 %
4:3 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 0.93 %
2:4 1 0.93 %
5:3 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
2:5 1 0.93 %
6:3 1 0.93 %
3:6 1 0.93 %
7:4 1 0.93 %
0:5 1 0.93 %
6:1 1 0.93 %
6:0 1 0.93 %
1:8 1 0.93 %
8:0 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe