Klasa okręgowa śląska IV (Katowice-Sosnowiec): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa okręgowa | śląska IV (Katowice-Sosnowiec)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
53
52.48 %
Zwycięstwa gości
37
36.63 %
Remisy
11
10.89 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
248
średnia: 2.46
Gości
194
średnia: 1.92

Bramki stracone

Gospodarzy
194
średnia: 1.92
Gości
248
średnia: 2.46

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.99%
1 z 101
0.5
99.01%
100 z 101
7.92%
8 z 101
1.5
92.08%
93 z 101
16.83%
17 z 101
2.5
83.17%
84 z 101
34.65%
35 z 101
3.5
65.35%
66 z 101
54.46%
55 z 101
4.5
45.54%
46 z 101
76.24%
77 z 101
5.5
23.76%
24 z 101

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 7 6.93 %
1:2 7 6.93 %
0:3 6 5.94 %
1:0 5 4.95 %
2:1 5 4.95 %
2:3 5 4.95 %
2:0 5 4.95 %
1:3 5 4.95 %
3:1 5 4.95 %
5:0 5 4.95 %
3:2 4 3.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 4 3.96 %
4:1 4 3.96 %
0:2 3 2.97 %
1:4 3 2.97 %
4:0 3 2.97 %
1:5 3 2.97 %
3:3 2 1.98 %
0:1 2 1.98 %
4:3 2 1.98 %
5:4 2 1.98 %
5:2 2 1.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 1.98 %
7:2 2 1.98 %
0:0 1 0.99 %
1:1 1 0.99 %
2:4 1 0.99 %
7:5 1 0.99 %
0:5 1 0.99 %
1:6 1 0.99 %
6:1 1 0.99 %
10:1 1 0.99 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe