Klasa okręgowa śląska V (Bielsko-Biała-Tychy): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa okręgowa | śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
56
53.85 %
Zwycięstwa gości
34
32.69 %
Remisy
14
13.46 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
274
średnia: 2.63
Gości
185
średnia: 1.78

Bramki stracone

Gospodarzy
185
średnia: 1.78
Gości
274
średnia: 2.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.88%
3 z 104
0.5
97.12%
101 z 104
8.65%
9 z 104
1.5
91.35%
95 z 104
16.35%
17 z 104
2.5
83.65%
87 z 104
33.65%
35 z 104
3.5
66.35%
69 z 104
50.96%
53 z 104
4.5
49.04%
51 z 104
75.96%
79 z 104
5.5
24.04%
25 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 7 6.73 %
3:2 6 5.77 %
5:0 6 5.77 %
2:1 5 4.81 %
1:2 5 4.81 %
4:1 5 4.81 %
5:1 5 4.81 %
3:3 4 3.85 %
2:3 4 3.85 %
3:0 4 3.85 %
0:3 4 3.85 %
4:0 4 3.85 %
0:0 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 3 2.88 %
2:2 3 2.88 %
1:0 3 2.88 %
0:1 3 2.88 %
2:0 3 2.88 %
0:5 3 2.88 %
4:5 2 1.92 %
0:2 2 1.92 %
1:3 2 1.92 %
1:4 2 1.92 %
5:2 2 1.92 %
0:4 2 1.92 %
5:5 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.96 %
4:2 1 0.96 %
2:4 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
1:5 1 0.96 %
6:2 1 0.96 %
7:3 1 0.96 %
6:1 1 0.96 %
1:6 1 0.96 %
6:0 1 0.96 %
13:1 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe