Klasa okręgowa śląska I (Bytom-Zabrze): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa okręgowa | śląska I (Bytom-Zabrze)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
45.45 %
Zwycięstwa gości
38
34.55 %
Remisy
22
20 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
268
średnia: 2.44
Gości
208
średnia: 1.89

Bramki stracone

Gospodarzy
208
średnia: 1.89
Gości
268
średnia: 2.44

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.82%
2 z 110
0.5
98.18%
108 z 110
4.55%
5 z 110
1.5
95.45%
105 z 110
20.91%
23 z 110
2.5
79.09%
87 z 110
38.18%
42 z 110
3.5
61.82%
68 z 110
55.45%
61 z 110
4.5
44.55%
49 z 110
73.64%
81 z 110
5.5
26.36%
29 z 110

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 9 8.18 %
2:1 8 7.27 %
2:2 7 6.36 %
0:2 6 5.45 %
3:0 6 5.45 %
2:3 5 4.55 %
1:3 5 4.55 %
3:2 4 3.64 %
2:4 4 3.64 %
4:1 4 3.64 %
5:0 4 3.64 %
6:0 4 3.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 3 2.73 %
2:0 3 2.73 %
0:3 3 2.73 %
5:2 3 2.73 %
4:0 3 2.73 %
0:4 3 2.73 %
2:6 3 2.73 %
0:0 2 1.82 %
1:0 2 1.82 %
1:2 2 1.82 %
1:4 2 1.82 %
5:1 2 1.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 2 1.82 %
6:6 1 0.91 %
0:1 1 0.91 %
4:3 1 0.91 %
4:5 1 0.91 %
3:1 1 0.91 %
5:3 1 0.91 %
2:5 1 0.91 %
1:5 1 0.91 %
0:5 1 0.91 %
7:1 1 0.91 %
8:0 1 0.91 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe