Klasa A Jarosław I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa A | Jarosław I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
43
51.19 %
Zwycięstwa gości
31
36.9 %
Remisy
10
11.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
195
średnia: 2.32
Gości
154
średnia: 1.83

Bramki stracone

Gospodarzy
154
średnia: 1.83
Gości
195
średnia: 2.32

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.38%
2 z 84
0.5
97.62%
82 z 84
8.33%
7 z 84
1.5
91.67%
77 z 84
27.38%
23 z 84
2.5
72.62%
61 z 84
44.05%
37 z 84
3.5
55.95%
47 z 84
58.33%
49 z 84
4.5
41.67%
35 z 84
75%
63 z 84
5.5
25%
21 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 7 8.33 %
1:1 6 7.14 %
3:2 5 5.95 %
0:3 5 5.95 %
1:4 5 5.95 %
5:1 5 5.95 %
0:1 4 4.76 %
2:1 4 4.76 %
1:2 3 3.57 %
4:3 3 3.57 %
0:2 3 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 3 3.57 %
4:0 3 3.57 %
0:6 3 3.57 %
0:0 2 2.38 %
2:2 2 2.38 %
1:3 2 2.38 %
3:0 2 2.38 %
5:2 2 2.38 %
0:4 2 2.38 %
9:0 2 2.38 %
1:0 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 1 1.19 %
2:4 1 1.19 %
4:2 1 1.19 %
4:1 1 1.19 %
0:5 1 1.19 %
5:0 1 1.19 %
7:0 1 1.19 %
9:1 1 1.19 %
0:9 1 1.19 %
12:1 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe