Klasa okręgowa Dębica: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa okręgowa | Dębica
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
45.19 %
Zwycięstwa gości
42
40.38 %
Remisy
15
14.42 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
230
średnia: 2.21
Gości
218
średnia: 2.1

Bramki stracone

Gospodarzy
218
średnia: 2.1
Gości
230
średnia: 2.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
8.65%
9 z 104
1.5
91.35%
95 z 104
25%
26 z 104
2.5
75%
78 z 104
40.38%
42 z 104
3.5
59.62%
62 z 104
56.73%
59 z 104
4.5
43.27%
45 z 104
71.15%
74 z 104
5.5
28.85%
30 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 7.69 %
1:2 8 7.69 %
3:1 7 6.73 %
1:0 5 4.81 %
3:2 5 4.81 %
0:2 5 4.81 %
1:3 5 4.81 %
2:2 4 3.85 %
2:3 4 3.85 %
2:0 4 3.85 %
0:1 3 2.88 %
2:1 3 2.88 %
4:3 3 2.88 %
4:2 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 3 2.88 %
5:2 3 2.88 %
1:5 3 2.88 %
5:0 3 2.88 %
3:4 2 1.92 %
0:3 2 1.92 %
1:6 2 1.92 %
0:0 1 0.96 %
3:3 1 0.96 %
5:5 1 0.96 %
2:4 1 0.96 %
6:4 1 0.96 %
1:4 1 0.96 %
4:1 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.96 %
4:0 1 0.96 %
0:5 1 0.96 %
6:1 1 0.96 %
7:2 1 0.96 %
6:0 1 0.96 %
0:6 1 0.96 %
1:7 1 0.96 %
7:0 1 0.96 %
1:8 1 0.96 %
8:0 1 0.96 %
1:9 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe