Klasa okręgowa Stalowa Wola: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa okręgowa | Stalowa Wola
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
40.38 %
Zwycięstwa gości
38
36.54 %
Remisy
24
23.08 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
223
średnia: 2.14
Gości
195
średnia: 1.88

Bramki stracone

Gospodarzy
195
średnia: 1.88
Gości
223
średnia: 2.14

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
8.65%
9 z 104
1.5
91.35%
95 z 104
25%
26 z 104
2.5
75%
78 z 104
45.19%
47 z 104
3.5
54.81%
57 z 104
66.35%
69 z 104
4.5
33.65%
35 z 104
78.85%
82 z 104
5.5
21.15%
22 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 11 10.58 %
2:2 9 8.65 %
1:2 7 6.73 %
4:1 7 6.73 %
2:1 6 5.77 %
3:0 6 5.77 %
1:3 5 4.81 %
0:1 4 3.85 %
1:0 4 3.85 %
0:2 4 3.85 %
3:1 4 3.85 %
3:2 3 2.88 %
0:4 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 2 1.92 %
2:3 2 1.92 %
2:0 2 1.92 %
0:3 2 1.92 %
2:6 2 1.92 %
6:0 2 1.92 %
9:0 2 1.92 %
0:0 1 0.96 %
4:4 1 0.96 %
3:4 1 0.96 %
4:2 1 0.96 %
2:4 1 0.96 %
5:3 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.96 %
1:4 1 0.96 %
2:5 1 0.96 %
3:6 1 0.96 %
4:0 1 0.96 %
5:1 1 0.96 %
1:5 1 0.96 %
6:2 1 0.96 %
6:1 1 0.96 %
1:6 1 0.96 %
1:8 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe