4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | 4. Liga | lubelska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
44.95 %
Zwycięstwa gości
42
38.53 %
Remisy
18
16.51 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
222
średnia: 2.04
Gości
196
średnia: 1.8

Bramki stracone

Gospodarzy
196
średnia: 1.8
Gości
222
średnia: 2.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.67%
4 z 109
0.5
96.33%
105 z 109
14.68%
16 z 109
1.5
85.32%
93 z 109
26.61%
29 z 109
2.5
73.39%
80 z 109
47.71%
52 z 109
3.5
52.29%
57 z 109
67.89%
74 z 109
4.5
32.11%
35 z 109
81.65%
89 z 109
5.5
18.35%
20 z 109

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 10 9.17 %
1:2 8 7.34 %
0:1 7 6.42 %
3:2 7 6.42 %
2:2 6 5.5 %
3:1 6 5.5 %
1:1 5 4.59 %
1:0 5 4.59 %
0:2 5 4.59 %
0:4 5 4.59 %
0:0 4 3.67 %
1:3 4 3.67 %
2:0 3 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 3 2.75 %
6:0 3 2.75 %
4:4 2 1.83 %
2:3 2 1.83 %
4:3 2 1.83 %
0:3 2 1.83 %
1:4 2 1.83 %
4:1 2 1.83 %
3:3 1 0.92 %
3:4 1 0.92 %
4:5 1 0.92 %
2:4 1 0.92 %
4:2 1 0.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 0.92 %
4:0 1 0.92 %
6:2 1 0.92 %
7:3 1 0.92 %
0:5 1 0.92 %
5:0 1 0.92 %
1:6 1 0.92 %
0:6 1 0.92 %
7:0 1 0.92 %
8:1 1 0.92 %
9:1 1 0.92 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    42
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    33%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe