4. Liga podkarpacka: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | 4. Liga | podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
62
46.97 %
Zwycięstwa gości
35
26.52 %
Remisy
35
26.52 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
265
średnia: 2.01
Gości
193
średnia: 1.46

Bramki stracone

Gospodarzy
193
średnia: 1.46
Gości
265
średnia: 2.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.06%
8 z 132
0.5
93.94%
124 z 132
18.18%
24 z 132
1.5
81.82%
108 z 132
37.88%
50 z 132
2.5
62.12%
82 z 132
54.55%
72 z 132
3.5
45.45%
60 z 132
68.94%
91 z 132
4.5
31.06%
41 z 132
84.09%
111 z 132
5.5
15.91%
21 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 9.85 %
2:1 10 7.58 %
1:0 9 6.82 %
2:0 9 6.82 %
0:0 8 6.06 %
2:2 8 6.06 %
0:1 7 5.3 %
1:3 6 4.55 %
3:0 6 4.55 %
3:3 4 3.03 %
2:3 4 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 4 3.03 %
3:1 4 3.03 %
4:2 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
5:0 4 3.03 %
1:2 3 2.27 %
3:2 3 2.27 %
0:3 3 2.27 %
1:4 3 2.27 %
4:4 2 1.52 %
4:3 2 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 1.52 %
2:6 2 1.52 %
0:5 2 1.52 %
2:4 1 0.76 %
4:0 1 0.76 %
6:2 1 0.76 %
7:3 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    54
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe