4. Liga świętokrzyska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Świętokrzyskie | 4. Liga | świętokrzyska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
60
45.45 %
Zwycięstwa gości
47
35.61 %
Remisy
25
18.94 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
283
średnia: 2.14
Gości
203
średnia: 1.54

Bramki stracone

Gospodarzy
203
średnia: 1.54
Gości
283
średnia: 2.14

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.03%
4 z 132
0.5
96.97%
128 z 132
17.42%
23 z 132
1.5
82.58%
109 z 132
35.61%
47 z 132
2.5
64.39%
85 z 132
51.52%
68 z 132
3.5
48.48%
64 z 132
67.42%
89 z 132
4.5
32.58%
43 z 132
80.3%
106 z 132
5.5
19.7%
26 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 11 8.33 %
1:1 10 7.58 %
2:0 9 6.82 %
1:0 8 6.06 %
1:2 8 6.06 %
3:1 7 5.3 %
2:2 6 4.55 %
2:3 6 4.55 %
0:3 6 4.55 %
0:2 5 3.79 %
0:0 4 3.03 %
3:3 4 3.03 %
1:3 4 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 4 3.03 %
4:0 4 3.03 %
5:1 4 3.03 %
2:1 3 2.27 %
3:2 3 2.27 %
4:1 3 2.27 %
1:4 3 2.27 %
5:2 2 1.52 %
6:0 2 1.52 %
4:4 1 0.76 %
4:3 1 0.76 %
5:4 1 0.76 %
4:2 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:6 1 0.76 %
6:2 1 0.76 %
3:7 1 0.76 %
0:5 1 0.76 %
5:0 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
6:1 1 0.76 %
7:2 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %
7:0 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe