Klasa okręgowa warmińsko-mazurska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
58.33 %
Zwycięstwa gości
31
28.7 %
Remisy
14
12.96 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
284
średnia: 2.63
Gości
198
średnia: 1.83

Bramki stracone

Gospodarzy
198
średnia: 1.83
Gości
284
średnia: 2.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.85%
2 z 108
0.5
98.15%
106 z 108
6.48%
7 z 108
1.5
93.52%
101 z 108
21.3%
23 z 108
2.5
78.7%
85 z 108
37.04%
40 z 108
3.5
62.96%
68 z 108
54.63%
59 z 108
4.5
45.37%
49 z 108
69.44%
75 z 108
5.5
30.56%
33 z 108

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 10 9.26 %
2:0 7 6.48 %
3:1 7 6.48 %
0:2 6 5.56 %
1:0 5 4.63 %
1:2 5 4.63 %
4:2 5 4.63 %
4:1 5 4.63 %
2:2 4 3.7 %
0:4 4 3.7 %
1:1 3 2.78 %
2:3 3 2.78 %
3:2 3 2.78 %
4:0 3 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 3 2.78 %
7:0 3 2.78 %
0:0 2 1.85 %
3:3 2 1.85 %
4:4 2 1.85 %
3:5 2 1.85 %
3:0 2 1.85 %
1:4 2 1.85 %
1:5 2 1.85 %
5:0 2 1.85 %
6:6 1 0.93 %
4:3 1 0.93 %
3:4 1 0.93 %
1:3 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.93 %
5:3 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
2:5 1 0.93 %
6:3 1 0.93 %
3:6 1 0.93 %
7:4 1 0.93 %
0:5 1 0.93 %
6:1 1 0.93 %
6:0 1 0.93 %
1:8 1 0.93 %
8:0 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe