Klasa okręgowa wielkopolska IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa okręgowa | wielkopolska IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
48.11 %
Zwycięstwa gości
38
35.85 %
Remisy
17
16.04 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
270
średnia: 2.55
Gości
224
średnia: 2.11

Bramki stracone

Gospodarzy
224
średnia: 2.11
Gości
270
średnia: 2.55

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.94%
1 z 106
0.5
99.06%
105 z 106
5.66%
6 z 106
1.5
94.34%
100 z 106
18.87%
20 z 106
2.5
81.13%
86 z 106
28.3%
30 z 106
3.5
71.7%
76 z 106
50.94%
54 z 106
4.5
49.06%
52 z 106
70.75%
75 z 106
5.5
29.25%
31 z 106

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 11 10.38 %
1:1 6 5.66 %
2:2 5 4.72 %
1:2 5 4.72 %
3:2 5 4.72 %
4:1 5 4.72 %
1:4 5 4.72 %
3:3 4 3.77 %
2:3 4 3.77 %
0:2 4 3.77 %
2:0 4 3.77 %
0:4 4 3.77 %
1:0 3 2.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 3 2.83 %
4:2 3 2.83 %
1:5 3 2.83 %
0:1 2 1.89 %
3:4 2 1.89 %
4:3 2 1.89 %
1:3 2 1.89 %
2:4 2 1.89 %
3:0 2 1.89 %
4:0 2 1.89 %
2:6 2 1.89 %
5:0 2 1.89 %
0:0 1 0.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:5 1 0.94 %
5:6 1 0.94 %
6:4 1 0.94 %
5:2 1 0.94 %
2:5 1 0.94 %
5:1 1 0.94 %
8:3 1 0.94 %
9:4 1 0.94 %
6:0 1 0.94 %
7:1 1 0.94 %
0:7 1 0.94 %
8:0 1 0.94 %
10:0 1 0.94 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    28
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    21
    23%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe