Klasa A Kraków III: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Kraków III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
27
48.21 %
Zwycięstwa gości
21
37.5 %
Remisy
8
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
139
średnia: 2.48
Gości
110
średnia: 1.96

Bramki stracone

Gospodarzy
110
średnia: 1.96
Gości
139
średnia: 2.48

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 56
0.5
100%
56 z 56
7.14%
4 z 56
1.5
92.86%
52 z 56
21.43%
12 z 56
2.5
78.57%
44 z 56
41.07%
23 z 56
3.5
58.93%
33 z 56
58.93%
33 z 56
4.5
41.07%
23 z 56
75%
42 z 56
5.5
25%
14 z 56

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 4 7.14 %
1:2 4 7.14 %
1:1 3 5.36 %
0:1 3 5.36 %
2:1 3 5.36 %
2:3 3 5.36 %
2:0 3 5.36 %
3:1 3 5.36 %
3:2 2 3.57 %
0:2 2 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 2 3.57 %
4:2 2 3.57 %
3:0 2 3.57 %
0:3 2 3.57 %
4:1 2 3.57 %
1:4 2 3.57 %
5:5 1 1.79 %
1:0 1 1.79 %
4:3 1 1.79 %
5:4 1 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:5 1 1.79 %
2:4 1 1.79 %
5:2 1 1.79 %
2:5 1 1.79 %
4:0 1 1.79 %
6:2 1 1.79 %
0:6 1 1.79 %
8:2 1 1.79 %
7:0 1 1.79 %
10:1 1 1.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    16
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe