Klasa A Nowy Sącz-Gorlice: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Nowy Sącz-Gorlice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
24
46.15 %
Zwycięstwa gości
20
38.46 %
Remisy
8
15.38 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
124
średnia: 2.38
Gości
107
średnia: 2.06

Bramki stracone

Gospodarzy
107
średnia: 2.06
Gości
124
średnia: 2.38

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.92%
1 z 52
0.5
98.08%
51 z 52
7.69%
4 z 52
1.5
92.31%
48 z 52
15.38%
8 z 52
2.5
84.62%
44 z 52
32.69%
17 z 52
3.5
67.31%
35 z 52
51.92%
27 z 52
4.5
48.08%
25 z 52
67.31%
35 z 52
5.5
32.69%
17 z 52

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 4 7.69 %
2:2 3 5.77 %
3:3 3 5.77 %
1:0 3 5.77 %
2:1 3 5.77 %
0:2 3 5.77 %
4:2 3 5.77 %
3:0 3 5.77 %
1:4 3 5.77 %
1:2 2 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 3.85 %
2:4 2 3.85 %
0:4 2 3.85 %
5:0 2 3.85 %
0:0 1 1.92 %
1:1 1 1.92 %
1:3 1 1.92 %
0:3 1 1.92 %
5:1 1 1.92 %
0:5 1 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 1 1.92 %
6:1 1 1.92 %
6:0 1 1.92 %
1:7 1 1.92 %
7:0 1 1.92 %
0:7 1 1.92 %
8:1 1 1.92 %
8:0 1 1.92 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    20
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    7
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    22%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe