Klasa A Tarnów III (Żabno): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Tarnów III (Żabno)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
21
34.43 %
Zwycięstwa gości
29
47.54 %
Remisy
11
18.03 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
123
średnia: 2.02
Gości
139
średnia: 2.28

Bramki stracone

Gospodarzy
139
średnia: 2.28
Gości
123
średnia: 2.02

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.64%
1 z 61
0.5
98.36%
60 z 61
11.48%
7 z 61
1.5
88.52%
54 z 61
18.03%
11 z 61
2.5
81.97%
50 z 61
40.98%
25 z 61
3.5
59.02%
36 z 61
60.66%
37 z 61
4.5
39.34%
24 z 61
68.85%
42 z 61
5.5
31.15%
19 z 61

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 7 11.48 %
2:2 6 9.84 %
2:1 6 9.84 %
0:1 4 6.56 %
3:4 4 6.56 %
3:1 3 4.92 %
1:1 2 3.28 %
3:3 2 3.28 %
1:0 2 3.28 %
3:2 2 3.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 2 3.28 %
1:4 2 3.28 %
2:5 2 3.28 %
5:1 2 3.28 %
1:5 2 3.28 %
0:0 1 1.64 %
4:3 1 1.64 %
1:3 1 1.64 %
2:4 1 1.64 %
0:3 1 1.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 1 1.64 %
0:4 1 1.64 %
4:0 1 1.64 %
7:3 1 1.64 %
1:6 1 1.64 %
7:1 1 1.64 %
7:0 1 1.64 %
0:10 1 1.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    14
    27%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    39%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    5
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe