Klasa A Podhale: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Podhale
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
51.47 %
Zwycięstwa gości
20
29.41 %
Remisy
13
19.12 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
162
średnia: 2.38
Gości
121
średnia: 1.78

Bramki stracone

Gospodarzy
121
średnia: 1.78
Gości
162
średnia: 2.38

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.94%
2 z 68
0.5
97.06%
66 z 68
4.41%
3 z 68
1.5
95.59%
65 z 68
19.12%
13 z 68
2.5
80.88%
55 z 68
36.76%
25 z 68
3.5
63.24%
43 z 68
64.71%
44 z 68
4.5
35.29%
24 z 68
82.35%
56 z 68
5.5
17.65%
12 z 68

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 7 10.29 %
3:1 7 10.29 %
2:1 6 8.82 %
2:0 4 5.88 %
0:2 4 5.88 %
1:2 3 4.41 %
3:2 3 4.41 %
4:0 3 4.41 %
0:0 2 2.94 %
1:1 2 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 2 2.94 %
2:3 2 2.94 %
4:2 2 2.94 %
0:3 2 2.94 %
1:4 2 2.94 %
0:5 2 2.94 %
5:0 2 2.94 %
0:1 1 1.47 %
5:4 1 1.47 %
1:3 1 1.47 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 1 1.47 %
4:1 1 1.47 %
3:6 1 1.47 %
6:3 1 1.47 %
0:4 1 1.47 %
5:1 1 1.47 %
1:5 1 1.47 %
6:2 1 1.47 %
8:1 1 1.47 %
9:1 1 1.47 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    22
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe