Klasa B Ciechanów: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa B | Ciechanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
21
44.68 %
Zwycięstwa gości
21
44.68 %
Remisy
5
10.64 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
112
średnia: 2.38
Gości
104
średnia: 2.21

Bramki stracone

Gospodarzy
104
średnia: 2.21
Gości
112
średnia: 2.38

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.26%
2 z 47
0.5
95.74%
45 z 47
4.26%
2 z 47
1.5
95.74%
45 z 47
12.77%
6 z 47
2.5
87.23%
41 z 47
29.79%
14 z 47
3.5
70.21%
33 z 47
51.06%
24 z 47
4.5
48.94%
23 z 47
74.47%
35 z 47
5.5
25.53%
12 z 47

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 4 8.51 %
3:1 4 8.51 %
2:3 3 6.38 %
4:1 3 6.38 %
0:4 3 6.38 %
0:0 2 4.26 %
2:2 2 4.26 %
2:1 2 4.26 %
3:2 2 4.26 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 2 4.26 %
3:0 2 4.26 %
1:4 2 4.26 %
5:1 2 4.26 %
6:2 2 4.26 %
0:6 2 4.26 %
1:1 1 2.13 %
3:4 1 2.13 %
2:0 1 2.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 2.13 %
4:6 1 2.13 %
5:2 1 2.13 %
1:5 1 2.13 %
2:6 1 2.13 %
5:0 1 2.13 %
10:1 1 2.13 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    13
    30%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    30%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe