4. Liga podkarpacka: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | 4. Liga | podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
52
48.6 %
Zwycięstwa gości
23
21.5 %
Remisy
32
29.91 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
218
średnia: 2.04
Gości
145
średnia: 1.36

Bramki stracone

Gospodarzy
145
średnia: 1.36
Gości
218
średnia: 2.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
7.48%
8 z 107
0.5
92.52%
99 z 107
17.76%
19 z 107
1.5
82.24%
88 z 107
39.25%
42 z 107
2.5
60.75%
65 z 107
56.07%
60 z 107
3.5
43.93%
47 z 107
71.03%
76 z 107
4.5
28.97%
31 z 107
85.05%
91 z 107
5.5
14.95%
16 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 12.15 %
2:1 9 8.41 %
2:0 9 8.41 %
0:0 8 7.48 %
2:2 7 6.54 %
1:0 6 5.61 %
0:1 5 4.67 %
3:0 5 4.67 %
1:3 4 3.74 %
3:1 4 3.74 %
4:2 4 3.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 3 2.8 %
3:2 3 2.8 %
2:3 3 2.8 %
5:0 3 2.8 %
1:2 2 1.87 %
0:3 2 1.87 %
4:1 2 1.87 %
1:4 2 1.87 %
0:5 2 1.87 %
4:4 1 0.93 %
4:3 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 1 0.93 %
2:4 1 0.93 %
4:0 1 0.93 %
5:1 1 0.93 %
2:6 1 0.93 %
6:2 1 0.93 %
7:3 1 0.93 %
8:1 1 0.93 %
9:0 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe