5. Liga grupa I (północna): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | 5. Liga | grupa I (północna)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
42.05 %
Zwycięstwa gości
35
39.77 %
Remisy
16
18.18 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
169
średnia: 1.92
Gości
159
średnia: 1.81

Bramki stracone

Gospodarzy
159
średnia: 1.81
Gości
169
średnia: 1.92

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.41%
3 z 88
0.5
96.59%
85 z 88
17.05%
15 z 88
1.5
82.95%
73 z 88
23.86%
21 z 88
2.5
76.14%
67 z 88
44.32%
39 z 88
3.5
55.68%
49 z 88
69.32%
61 z 88
4.5
30.68%
27 z 88
85.23%
75 z 88
5.5
14.77%
13 z 88

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 8 9.09 %
1:0 7 7.95 %
1:2 7 7.95 %
3:1 7 7.95 %
0:1 5 5.68 %
0:3 5 5.68 %
3:2 4 4.55 %
2:3 4 4.55 %
0:0 3 3.41 %
1:1 3 3.41 %
2:1 3 3.41 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 3 3.41 %
3:0 3 3.41 %
4:1 3 3.41 %
4:0 3 3.41 %
3:3 2 2.27 %
0:2 2 2.27 %
1:4 2 2.27 %
6:1 2 2.27 %
4:3 1 1.14 %
5:4 1 1.14 %
4:5 1 1.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 1 1.14 %
2:4 1 1.14 %
2:5 1 1.14 %
5:2 1 1.14 %
0:4 1 1.14 %
1:5 1 1.14 %
2:6 1 1.14 %
5:0 1 1.14 %
1:6 1 1.14 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe