Klasa okręgowa warmińsko-mazurska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
54
56.84 %
Zwycięstwa gości
28
29.47 %
Remisy
13
13.68 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
248
średnia: 2.61
Gości
174
średnia: 1.83

Bramki stracone

Gospodarzy
174
średnia: 1.83
Gości
248
średnia: 2.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.11%
2 z 95
0.5
97.89%
93 z 95
7.37%
7 z 95
1.5
92.63%
88 z 95
22.11%
21 z 95
2.5
77.89%
74 z 95
36.84%
35 z 95
3.5
63.16%
60 z 95
55.79%
53 z 95
4.5
44.21%
42 z 95
70.53%
67 z 95
5.5
29.47%
28 z 95

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 7 7.37 %
3:1 7 7.37 %
2:0 6 6.32 %
1:0 5 5.26 %
1:2 5 5.26 %
0:2 5 5.26 %
4:2 4 4.21 %
4:1 4 4.21 %
0:4 4 4.21 %
1:1 3 3.16 %
2:2 3 3.16 %
2:3 3 3.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 3.16 %
5:1 3 3.16 %
7:0 3 3.16 %
0:0 2 2.11 %
3:3 2 2.11 %
4:4 2 2.11 %
3:2 2 2.11 %
3:5 2 2.11 %
3:0 2 2.11 %
1:4 2 2.11 %
1:5 2 2.11 %
5:0 2 2.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:6 1 1.05 %
1:3 1 1.05 %
2:4 1 1.05 %
5:3 1 1.05 %
5:2 1 1.05 %
3:6 1 1.05 %
6:3 1 1.05 %
7:4 1 1.05 %
0:5 1 1.05 %
6:1 1 1.05 %
1:8 1 1.05 %
8:0 1 1.05 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    34
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe