5. Liga mazowiecka I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | 5. Liga | mazowiecka I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
48.54 %
Zwycięstwa gości
38
36.89 %
Remisy
15
14.56 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
229
średnia: 2.22
Gości
187
średnia: 1.82

Bramki stracone

Gospodarzy
187
średnia: 1.82
Gości
229
średnia: 2.22

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.97%
1 z 103
0.5
99.03%
102 z 103
5.83%
6 z 103
1.5
94.17%
97 z 103
20.39%
21 z 103
2.5
79.61%
82 z 103
47.57%
49 z 103
3.5
52.43%
54 z 103
69.9%
72 z 103
4.5
30.1%
31 z 103
80.58%
83 z 103
5.5
19.42%
20 z 103

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 8 7.77 %
1:2 7 6.8 %
0:3 7 6.8 %
1:1 6 5.83 %
2:2 6 5.83 %
3:0 6 5.83 %
4:0 6 5.83 %
1:0 5 4.85 %
2:0 5 4.85 %
3:1 5 4.85 %
1:4 5 4.85 %
0:2 4 3.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 4 3.88 %
2:3 3 2.91 %
4:2 3 2.91 %
0:4 2 1.94 %
7:0 2 1.94 %
0:0 1 0.97 %
3:3 1 0.97 %
4:4 1 0.97 %
3:2 1 0.97 %
4:3 1 0.97 %
3:4 1 0.97 %
4:6 1 0.97 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 0.97 %
4:1 1 0.97 %
5:2 1 0.97 %
1:5 1 0.97 %
5:1 1 0.97 %
6:2 1 0.97 %
0:5 1 0.97 %
1:6 1 0.97 %
6:0 1 0.97 %
2:9 1 0.97 %
8:0 1 0.97 %
10:1 1 0.97 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    41
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe