Liga okręgowa Warszawa II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Liga okręgowa | Warszawa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
37.5 %
Zwycięstwa gości
47
45.19 %
Remisy
18
17.31 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
230
średnia: 2.21
Gości
243
średnia: 2.34

Bramki stracone

Gospodarzy
243
średnia: 2.34
Gości
230
średnia: 2.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
10.58%
11 z 104
1.5
89.42%
93 z 104
19.23%
20 z 104
2.5
80.77%
84 z 104
35.58%
37 z 104
3.5
64.42%
67 z 104
54.81%
57 z 104
4.5
45.19%
47 z 104
65.38%
68 z 104
5.5
34.62%
36 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 6 5.77 %
2:2 6 5.77 %
2:1 6 5.77 %
2:3 6 5.77 %
1:0 5 4.81 %
0:1 5 4.81 %
3:1 5 4.81 %
0:3 5 4.81 %
1:5 5 4.81 %
3:4 4 3.85 %
1:3 4 3.85 %
4:0 4 3.85 %
1:2 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 3 2.88 %
2:4 3 2.88 %
3:0 3 2.88 %
4:1 3 2.88 %
3:6 3 2.88 %
3:3 2 1.92 %
4:4 2 1.92 %
4:3 2 1.92 %
0:2 2 1.92 %
6:1 2 1.92 %
0:0 1 0.96 %
5:5 1 0.96 %
3:2 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.96 %
2:0 1 0.96 %
5:3 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
1:4 1 0.96 %
5:2 1 0.96 %
2:5 1 0.96 %
0:4 1 0.96 %
8:4 1 0.96 %
0:6 1 0.96 %
1:7 1 0.96 %
7:0 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    29
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe