Liga okręgowa Ciechanów-Ostrołęka: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Liga okręgowa | Ciechanów-Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
52.88 %
Zwycięstwa gości
31
29.81 %
Remisy
18
17.31 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
265
średnia: 2.55
Gości
171
średnia: 1.64

Bramki stracone

Gospodarzy
171
średnia: 1.64
Gości
265
średnia: 2.55

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
7.69%
8 z 104
1.5
92.31%
96 z 104
17.31%
18 z 104
2.5
82.69%
86 z 104
34.62%
36 z 104
3.5
65.38%
68 z 104
57.69%
60 z 104
4.5
42.31%
44 z 104
75.96%
79 z 104
5.5
24.04%
25 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 7 6.73 %
3:1 7 6.73 %
1:2 6 5.77 %
3:0 6 5.77 %
1:1 5 4.81 %
3:3 5 4.81 %
1:3 5 4.81 %
4:0 5 4.81 %
5:0 5 4.81 %
1:0 4 3.85 %
2:1 4 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 4 3.85 %
1:4 4 3.85 %
4:1 4 3.85 %
0:1 3 2.88 %
4:3 3 2.88 %
0:2 3 2.88 %
2:3 2 1.92 %
2:0 2 1.92 %
4:2 2 1.92 %
2:4 2 1.92 %
0:3 2 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 2 1.92 %
1:5 2 1.92 %
6:1 2 1.92 %
6:0 2 1.92 %
0:0 1 0.96 %
3:4 1 0.96 %
5:1 1 0.96 %
6:2 1 0.96 %
0:6 1 0.96 %
10:0 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe