Liga okręgowa Radom: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Liga okręgowa | Radom
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
45.19 %
Zwycięstwa gości
31
29.81 %
Remisy
26
25 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
261
średnia: 2.51
Gości
195
średnia: 1.88

Bramki stracone

Gospodarzy
195
średnia: 1.88
Gości
261
średnia: 2.51

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.88%
3 z 104
0.5
97.12%
101 z 104
9.62%
10 z 104
1.5
90.38%
94 z 104
27.88%
29 z 104
2.5
72.12%
75 z 104
39.42%
41 z 104
3.5
60.58%
63 z 104
49.04%
51 z 104
4.5
50.96%
53 z 104
66.35%
69 z 104
5.5
33.65%
35 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 11 10.58 %
3:3 7 6.73 %
0:1 6 5.77 %
2:1 6 5.77 %
4:1 6 5.77 %
2:2 4 3.85 %
2:0 4 3.85 %
0:2 4 3.85 %
5:0 4 3.85 %
0:0 3 2.88 %
3:2 3 2.88 %
2:3 3 2.88 %
3:1 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 3 2.88 %
3:0 3 2.88 %
1:5 3 2.88 %
6:2 3 2.88 %
1:6 3 2.88 %
1:2 2 1.92 %
4:2 2 1.92 %
5:3 2 1.92 %
5:1 2 1.92 %
4:4 1 0.96 %
1:0 1 0.96 %
4:3 1 0.96 %
5:6 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 0.96 %
0:3 1 0.96 %
1:4 1 0.96 %
5:2 1 0.96 %
3:6 1 0.96 %
4:0 1 0.96 %
0:4 1 0.96 %
0:5 1 0.96 %
6:1 1 0.96 %
6:0 1 0.96 %
7:0 1 0.96 %
8:1 1 0.96 %
9:2 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe