5. Liga małopolska wschód: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | 5. Liga | małopolska wschód
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
53
51.46 %
Zwycięstwa gości
32
31.07 %
Remisy
18
17.48 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
256
średnia: 2.49
Gości
178
średnia: 1.73

Bramki stracone

Gospodarzy
178
średnia: 1.73
Gości
256
średnia: 2.49

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 103
0.5
100%
103 z 103
3.88%
4 z 103
1.5
96.12%
99 z 103
19.42%
20 z 103
2.5
80.58%
83 z 103
36.89%
38 z 103
3.5
63.11%
65 z 103
61.17%
63 z 103
4.5
38.83%
40 z 103
80.58%
83 z 103
5.5
19.42%
20 z 103

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 10 9.71 %
1:1 8 7.77 %
3:2 8 7.77 %
2:2 6 5.83 %
1:2 6 5.83 %
2:1 6 5.83 %
2:3 5 4.85 %
2:0 5 4.85 %
3:0 5 4.85 %
1:3 4 3.88 %
3:3 3 2.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 2.91 %
0:2 3 2.91 %
4:0 3 2.91 %
5:1 3 2.91 %
3:4 2 1.94 %
2:4 2 1.94 %
4:1 2 1.94 %
1:4 2 1.94 %
0:4 2 1.94 %
5:0 2 1.94 %
7:2 2 1.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 2 1.94 %
5:5 1 0.97 %
1:0 1 0.97 %
4:2 1 0.97 %
0:3 1 0.97 %
5:2 1 0.97 %
0:5 1 0.97 %
6:1 1 0.97 %
2:8 1 0.97 %
8:0 1 0.97 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    27
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    32%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe