Liga okręgowa Kraków III (Myślenice): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków III (Myślenice)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
45
53.57 %
Zwycięstwa gości
32
38.1 %
Remisy
7
8.33 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
191
średnia: 2.27
Gości
157
średnia: 1.87

Bramki stracone

Gospodarzy
157
średnia: 1.87
Gości
191
średnia: 2.27

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 84
0.5
100%
84 z 84
8.33%
7 z 84
1.5
91.67%
77 z 84
21.43%
18 z 84
2.5
78.57%
66 z 84
42.86%
36 z 84
3.5
57.14%
48 z 84
55.95%
47 z 84
4.5
44.05%
37 z 84
80.95%
68 z 84
5.5
19.05%
16 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 7 8.33 %
1:2 6 7.14 %
1:0 5 5.95 %
3:0 5 5.95 %
1:1 4 4.76 %
2:1 4 4.76 %
2:3 4 4.76 %
2:0 4 4.76 %
3:1 4 4.76 %
1:4 4 4.76 %
0:2 3 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 3 3.57 %
4:1 3 3.57 %
4:0 3 3.57 %
2:2 2 2.38 %
0:1 2 2.38 %
1:3 2 2.38 %
1:5 2 2.38 %
5:0 2 2.38 %
7:0 2 2.38 %
3:3 1 1.19 %
4:3 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 1.19 %
2:4 1 1.19 %
3:5 1 1.19 %
5:3 1 1.19 %
6:4 1 1.19 %
2:5 1 1.19 %
6:2 1 1.19 %
0:5 1 1.19 %
1:6 1 1.19 %
0:6 1 1.19 %
7:1 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    30%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe