Liga okręgowa Kraków III (Myślenice): rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
45
53.57 %
32
38.1 %
7
8.33 %
Bramki zdobyte
191
średnia: 2.27
157
średnia: 1.87
Bramki stracone
157
średnia: 1.87
191
średnia: 2.27
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 84
84 z 84
7 z 84
77 z 84
18 z 84
66 z 84
36 z 84
48 z 84
47 z 84
37 z 84
68 z 84
16 z 84
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:2 | 7 | 8.33 % |
| 1:2 | 6 | 7.14 % |
| 1:0 | 5 | 5.95 % |
| 3:0 | 5 | 5.95 % |
| 1:1 | 4 | 4.76 % |
| 2:1 | 4 | 4.76 % |
| 2:3 | 4 | 4.76 % |
| 2:0 | 4 | 4.76 % |
| 3:1 | 4 | 4.76 % |
| 1:4 | 4 | 4.76 % |
| 0:2 | 3 | 3.57 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:3 | 3 | 3.57 % |
| 4:1 | 3 | 3.57 % |
| 4:0 | 3 | 3.57 % |
| 2:2 | 2 | 2.38 % |
| 0:1 | 2 | 2.38 % |
| 1:3 | 2 | 2.38 % |
| 1:5 | 2 | 2.38 % |
| 5:0 | 2 | 2.38 % |
| 7:0 | 2 | 2.38 % |
| 3:3 | 1 | 1.19 % |
| 4:3 | 1 | 1.19 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:4 | 1 | 1.19 % |
| 2:4 | 1 | 1.19 % |
| 3:5 | 1 | 1.19 % |
| 5:3 | 1 | 1.19 % |
| 6:4 | 1 | 1.19 % |
| 2:5 | 1 | 1.19 % |
| 6:2 | 1 | 1.19 % |
| 0:5 | 1 | 1.19 % |
| 1:6 | 1 | 1.19 % |
| 0:6 | 1 | 1.19 % |
| 7:1 | 1 | 1.19 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3140%Wygrana przynajmniej 1 bramką2330%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1013%Wygrana 3 bramkami i więcej1317%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















