Liga okręgowa Kraków I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
55.95 %
Zwycięstwa gości
24
28.57 %
Remisy
13
15.48 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
206
średnia: 2.45
Gości
148
średnia: 1.76

Bramki stracone

Gospodarzy
148
średnia: 1.76
Gości
206
średnia: 2.45

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.38%
2 z 84
0.5
97.62%
82 z 84
7.14%
6 z 84
1.5
92.86%
78 z 84
21.43%
18 z 84
2.5
78.57%
66 z 84
39.29%
33 z 84
3.5
60.71%
51 z 84
60.71%
51 z 84
4.5
39.29%
33 z 84
77.38%
65 z 84
5.5
22.62%
19 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 7 8.33 %
2:0 7 8.33 %
2:1 6 7.14 %
4:1 6 7.14 %
4:2 4 4.76 %
3:0 4 4.76 %
1:4 4 4.76 %
4:0 4 4.76 %
1:1 3 3.57 %
1:3 3 3.57 %
3:1 3 3.57 %
0:3 3 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 3 3.57 %
0:0 2 2.38 %
1:0 2 2.38 %
0:1 2 2.38 %
1:2 2 2.38 %
3:2 2 2.38 %
0:2 2 2.38 %
3:3 1 1.19 %
2:3 1 1.19 %
3:4 1 1.19 %
5:4 1 1.19 %
2:4 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 1.19 %
0:4 1 1.19 %
5:1 1 1.19 %
7:3 1 1.19 %
5:0 1 1.19 %
1:6 1 1.19 %
3:8 1 1.19 %
0:6 1 1.19 %
7:1 1 1.19 %
8:1 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    29
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    13
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe