Klasa A Myślenice: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Myślenice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
44.58 %
Zwycięstwa gości
34
40.96 %
Remisy
12
14.46 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
209
średnia: 2.52
Gości
176
średnia: 2.12

Bramki stracone

Gospodarzy
176
średnia: 2.12
Gości
209
średnia: 2.52

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.2%
1 z 83
0.5
98.8%
82 z 83
4.82%
4 z 83
1.5
95.18%
79 z 83
14.46%
12 z 83
2.5
85.54%
71 z 83
28.92%
24 z 83
3.5
71.08%
59 z 83
55.42%
46 z 83
4.5
44.58%
37 z 83
69.88%
58 z 83
5.5
30.12%
25 z 83

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 7 8.43 %
0:3 6 7.23 %
4:0 6 7.23 %
3:1 5 6.02 %
1:1 4 4.82 %
2:3 4 4.82 %
4:1 4 4.82 %
1:5 4 4.82 %
1:2 3 3.61 %
3:4 3 3.61 %
5:1 3 3.61 %
1:0 2 2.41 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 2 2.41 %
2:0 2 2.41 %
0:2 2 2.41 %
1:3 2 2.41 %
5:3 2 2.41 %
1:4 2 2.41 %
5:2 2 2.41 %
0:4 2 2.41 %
0:0 1 1.2 %
0:1 1 1.2 %
3:2 1 1.2 %
4:5 1 1.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.2 %
2:4 1 1.2 %
3:0 1 1.2 %
4:7 1 1.2 %
6:2 1 1.2 %
0:5 1 1.2 %
9:4 1 1.2 %
0:6 1 1.2 %
6:0 1 1.2 %
7:1 1 1.2 %
7:0 1 1.2 %
8:1 1 1.2 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    27
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe