Klasa A Tarnów I (Bochnia): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Tarnów I (Bochnia)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
43
51.19 %
Zwycięstwa gości
29
34.52 %
Remisy
12
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
221
średnia: 2.63
Gości
166
średnia: 1.98

Bramki stracone

Gospodarzy
166
średnia: 1.98
Gości
221
średnia: 2.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 84
0.5
100%
84 z 84
5.95%
5 z 84
1.5
94.05%
79 z 84
17.86%
15 z 84
2.5
82.14%
69 z 84
34.52%
29 z 84
3.5
65.48%
55 z 84
59.52%
50 z 84
4.5
40.48%
34 z 84
66.67%
56 z 84
5.5
33.33%
28 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 6 7.14 %
4:0 6 7.14 %
1:1 5 5.95 %
2:2 5 5.95 %
2:1 5 5.95 %
4:3 4 4.76 %
1:0 3 3.57 %
1:2 3 3.57 %
0:2 3 3.57 %
0:3 3 3.57 %
3:0 3 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 3 3.57 %
6:1 3 3.57 %
7:0 3 3.57 %
3:3 2 2.38 %
0:1 2 2.38 %
3:2 2 2.38 %
2:3 2 2.38 %
2:0 2 2.38 %
3:1 2 2.38 %
5:3 2 2.38 %
0:4 2 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 2 2.38 %
0:6 2 2.38 %
3:4 1 1.19 %
3:5 1 1.19 %
4:1 1 1.19 %
6:3 1 1.19 %
3:6 1 1.19 %
4:7 1 1.19 %
5:1 1 1.19 %
5:0 1 1.19 %
10:1 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    30
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe