Klasa B Podhale II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa B | Podhale II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
51.61 %
Zwycięstwa gości
24
38.71 %
Remisy
6
9.68 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
157
średnia: 2.53
Gości
122
średnia: 1.97

Bramki stracone

Gospodarzy
122
średnia: 1.97
Gości
157
średnia: 2.53

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 62
0.5
100%
62 z 62
1.61%
1 z 62
1.5
98.39%
61 z 62
17.74%
11 z 62
2.5
82.26%
51 z 62
40.32%
25 z 62
3.5
59.68%
37 z 62
51.61%
32 z 62
4.5
48.39%
30 z 62
72.58%
45 z 62
5.5
27.42%
17 z 62

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 6 9.68 %
3:0 5 8.06 %
1:1 4 6.45 %
1:2 4 6.45 %
2:1 4 6.45 %
2:0 3 4.84 %
0:2 3 4.84 %
4:0 3 4.84 %
5:1 3 4.84 %
3:2 2 3.23 %
3:1 2 3.23 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 2 3.23 %
6:0 2 3.23 %
2:2 1 1.61 %
4:4 1 1.61 %
0:1 1 1.61 %
2:3 1 1.61 %
1:3 1 1.61 %
4:2 1 1.61 %
0:3 1 1.61 %
5:2 1 1.61 %
2:5 1 1.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 1 1.61 %
3:7 1 1.61 %
5:0 1 1.61 %
0:5 1 1.61 %
6:1 1 1.61 %
1:6 1 1.61 %
0:6 1 1.61 %
8:2 1 1.61 %
0:8 1 1.61 %
11:0 1 1.61 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    23
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    32%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • KS II Zakopane wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.