Klasa B Tarnów III (Żabno): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa B | Tarnów III (Żabno)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
44
49.44 %
Zwycięstwa gości
36
40.45 %
Remisy
9
10.11 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
248
średnia: 2.79
Gości
194
średnia: 2.18

Bramki stracone

Gospodarzy
194
średnia: 2.18
Gości
248
średnia: 2.79

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.12%
1 z 89
0.5
98.88%
88 z 89
6.74%
6 z 89
1.5
93.26%
83 z 89
14.61%
13 z 89
2.5
85.39%
76 z 89
37.08%
33 z 89
3.5
62.92%
56 z 89
50.56%
45 z 89
4.5
49.44%
44 z 89
64.04%
57 z 89
5.5
35.96%
32 z 89

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 9 10.11 %
2:1 8 8.99 %
2:2 4 4.49 %
1:3 4 4.49 %
1:1 3 3.37 %
0:1 3 3.37 %
2:3 3 3.37 %
3:2 3 3.37 %
4:3 3 3.37 %
2:0 3 3.37 %
4:1 3 3.37 %
4:0 3 3.37 %
1:5 3 3.37 %
1:0 2 2.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 2 2.25 %
1:4 2 2.25 %
5:1 2 2.25 %
0:6 2 2.25 %
7:1 2 2.25 %
7:0 2 2.25 %
0:7 2 2.25 %
11:0 2 2.25 %
0:0 1 1.12 %
3:3 1 1.12 %
6:7 1 1.12 %
0:2 1 1.12 %
3:1 1 1.12 %
2:4 1 1.12 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 1.12 %
3:0 1 1.12 %
5:2 1 1.12 %
3:6 1 1.12 %
6:2 1 1.12 %
5:0 1 1.12 %
6:1 1 1.12 %
6:0 1 1.12 %
1:8 1 1.12 %
9:2 1 1.12 %
9:0 1 1.12 %
11:1 1 1.12 %
1:14 1 1.12 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    27
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    33%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe