Klasa A Podhale: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Podhale
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
55.06 %
Zwycięstwa gości
25
28.09 %
Remisy
15
16.85 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
224
średnia: 2.52
Gości
149
średnia: 1.67

Bramki stracone

Gospodarzy
149
średnia: 1.67
Gości
224
średnia: 2.52

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.25%
2 z 89
0.5
97.75%
87 z 89
5.62%
5 z 89
1.5
94.38%
84 z 89
20.22%
18 z 89
2.5
79.78%
71 z 89
37.08%
33 z 89
3.5
62.92%
56 z 89
62.92%
56 z 89
4.5
37.08%
33 z 89
82.02%
73 z 89
5.5
17.98%
16 z 89

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 9 10.11 %
2:2 8 8.99 %
2:1 6 6.74 %
3:2 6 6.74 %
2:0 6 6.74 %
1:2 4 4.49 %
0:2 4 4.49 %
1:1 3 3.37 %
2:3 3 3.37 %
0:3 3 3.37 %
4:0 3 3.37 %
0:0 2 2.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 2 2.25 %
0:1 2 2.25 %
1:3 2 2.25 %
4:2 2 2.25 %
3:0 2 2.25 %
1:4 2 2.25 %
4:1 2 2.25 %
0:5 2 2.25 %
5:0 2 2.25 %
1:0 1 1.12 %
5:4 1 1.12 %
3:6 1 1.12 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 1.12 %
0:4 1 1.12 %
5:1 1 1.12 %
1:5 1 1.12 %
6:2 1 1.12 %
6:1 1 1.12 %
6:0 1 1.12 %
7:1 1 1.12 %
8:1 1 1.12 %
9:2 1 1.12 %
9:1 1 1.12 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    29
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe