Liga okręgowa Chrzanów: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Liga okręgowa | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
52.88 %
Zwycięstwa gości
34
32.69 %
Remisy
15
14.42 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
261
średnia: 2.51
Gości
186
średnia: 1.79

Bramki stracone

Gospodarzy
186
średnia: 1.79
Gości
261
średnia: 2.51

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.88%
3 z 104
0.5
97.12%
101 z 104
7.69%
8 z 104
1.5
92.31%
96 z 104
18.27%
19 z 104
2.5
81.73%
85 z 104
31.73%
33 z 104
3.5
68.27%
71 z 104
54.81%
57 z 104
4.5
45.19%
47 z 104
81.73%
85 z 104
5.5
18.27%
19 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 9.62 %
3:1 7 6.73 %
5:0 7 6.73 %
2:1 6 5.77 %
2:3 6 5.77 %
4:1 6 5.77 %
2:0 5 4.81 %
0:2 5 4.81 %
1:3 4 3.85 %
3:0 4 3.85 %
1:4 4 3.85 %
0:0 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 3 2.88 %
1:2 3 2.88 %
3:2 3 2.88 %
4:2 3 2.88 %
0:1 2 1.92 %
5:2 2 1.92 %
4:0 2 1.92 %
0:5 2 1.92 %
7:2 2 1.92 %
1:1 1 0.96 %
4:4 1 0.96 %
4:3 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.96 %
2:4 1 0.96 %
0:3 1 0.96 %
0:4 1 0.96 %
1:5 1 0.96 %
5:1 1 0.96 %
6:2 1 0.96 %
2:6 1 0.96 %
2:7 1 0.96 %
1:7 1 0.96 %
8:1 1 0.96 %
9:1 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe