4. Liga śląska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | 4. Liga | śląska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
45.65 %
Zwycięstwa gości
47
34.06 %
Remisy
28
20.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
235
średnia: 1.7
Gości
202
średnia: 1.46

Bramki stracone

Gospodarzy
202
średnia: 1.46
Gości
235
średnia: 1.7

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.52%
9 z 138
0.5
93.48%
129 z 138
23.91%
33 z 138
1.5
76.09%
105 z 138
45.65%
63 z 138
2.5
54.35%
75 z 138
57.97%
80 z 138
3.5
42.03%
58 z 138
73.91%
102 z 138
4.5
26.09%
36 z 138
86.23%
119 z 138
5.5
13.77%
19 z 138

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 15 10.87 %
2:0 13 9.42 %
1:1 10 7.25 %
0:0 9 6.52 %
0:1 9 6.52 %
0:2 7 5.07 %
2:2 6 4.35 %
1:2 6 4.35 %
2:1 5 3.62 %
1:3 5 3.62 %
3:1 5 3.62 %
2:3 4 2.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 4 2.9 %
3:0 4 2.9 %
4:1 4 2.9 %
3:3 3 2.17 %
1:4 3 2.17 %
0:4 3 2.17 %
4:0 3 2.17 %
4:2 2 1.45 %
0:3 2 1.45 %
5:1 2 1.45 %
6:1 2 1.45 %
3:4 1 0.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.72 %
5:2 1 0.72 %
1:5 1 0.72 %
0:5 1 0.72 %
5:0 1 0.72 %
1:6 1 0.72 %
6:0 1 0.72 %
0:6 1 0.72 %
1:7 1 0.72 %
0:8 1 0.72 %
10:2 1 0.72 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    70
    59%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe