Klasa A Katowice: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa A | Katowice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
25
44.64 %
Zwycięstwa gości
25
44.64 %
Remisy
6
10.71 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
159
średnia: 2.84
Gości
121
średnia: 2.16

Bramki stracone

Gospodarzy
121
średnia: 2.16
Gości
159
średnia: 2.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.79%
1 z 56
0.5
98.21%
55 z 56
1.79%
1 z 56
1.5
98.21%
55 z 56
10.71%
6 z 56
2.5
89.29%
50 z 56
26.79%
15 z 56
3.5
73.21%
41 z 56
48.21%
27 z 56
4.5
51.79%
29 z 56
64.29%
36 z 56
5.5
35.71%
20 z 56

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 5 8.93 %
1:2 3 5.36 %
0:2 3 5.36 %
0:3 3 5.36 %
1:4 3 5.36 %
5:1 3 5.36 %
2:2 2 3.57 %
2:1 2 3.57 %
2:3 2 3.57 %
3:1 2 3.57 %
4:2 2 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 2 3.57 %
4:0 2 3.57 %
6:1 2 3.57 %
6:0 2 3.57 %
0:0 1 1.79 %
1:1 1 1.79 %
3:3 1 1.79 %
4:4 1 1.79 %
3:4 1 1.79 %
4:5 1 1.79 %
2:0 1 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:6 1 1.79 %
3:0 1 1.79 %
5:2 1 1.79 %
2:5 1 1.79 %
0:4 1 1.79 %
5:0 1 1.79 %
0:5 1 1.79 %
7:2 1 1.79 %
0:7 1 1.79 %
9:0 1 1.79 %
11:0 1 1.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    19
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe