4. Liga małopolska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | 4. Liga | małopolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
42.98 %
Zwycięstwa gości
40
35.09 %
Remisy
25
21.93 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
213
średnia: 1.87
Gości
188
średnia: 1.65

Bramki stracone

Gospodarzy
188
średnia: 1.65
Gości
213
średnia: 1.87

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.39%
5 z 114
0.5
95.61%
109 z 114
15.79%
18 z 114
1.5
84.21%
96 z 114
32.46%
37 z 114
2.5
67.54%
77 z 114
50%
57 z 114
3.5
50%
57 z 114
72.81%
83 z 114
4.5
27.19%
31 z 114
87.72%
100 z 114
5.5
12.28%
14 z 114

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 8.77 %
3:1 10 8.77 %
1:1 9 7.89 %
2:1 8 7.02 %
1:2 8 7.02 %
1:0 7 6.14 %
0:2 7 6.14 %
0:1 6 5.26 %
0:0 5 4.39 %
1:4 5 4.39 %
4:1 5 4.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 4 3.51 %
1:3 4 3.51 %
2:0 3 2.63 %
0:3 3 2.63 %
5:2 2 1.75 %
4:0 2 1.75 %
3:3 1 0.88 %
2:3 1 0.88 %
4:3 1 0.88 %
3:4 1 0.88 %
4:2 1 0.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.88 %
3:0 1 0.88 %
2:5 1 0.88 %
5:1 1 0.88 %
0:5 1 0.88 %
5:0 1 0.88 %
0:6 1 0.88 %
0:7 1 0.88 %
7:0 1 0.88 %
8:1 1 0.88 %
9:2 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe