Liga okręgowa Tarnów I (Bochnia-Brzesko): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Liga okręgowa | Tarnów I (Bochnia-Brzesko)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
33
49.25 %
Zwycięstwa gości
23
34.33 %
Remisy
11
16.42 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
159
średnia: 2.37
Gości
133
średnia: 1.99

Bramki stracone

Gospodarzy
133
średnia: 1.99
Gości
159
średnia: 2.37

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.99%
2 z 67
0.5
97.01%
65 z 67
8.96%
6 z 67
1.5
91.04%
61 z 67
20.9%
14 z 67
2.5
79.1%
53 z 67
35.82%
24 z 67
3.5
64.18%
43 z 67
47.76%
32 z 67
4.5
52.24%
35 z 67
68.66%
46 z 67
5.5
31.34%
21 z 67

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 6 8.96 %
3:2 5 7.46 %
1:4 5 7.46 %
2:0 4 5.97 %
2:4 4 5.97 %
1:1 3 4.48 %
2:2 3 4.48 %
3:3 3 4.48 %
2:1 3 4.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 3 4.48 %
1:6 3 4.48 %
0:0 2 2.99 %
0:1 2 2.99 %
1:0 2 2.99 %
2:3 2 2.99 %
3:1 2 2.99 %
5:3 2 2.99 %
4:1 2 2.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 2.99 %
6:0 2 2.99 %
1:2 1 1.49 %
0:2 1 1.49 %
4:2 1 1.49 %
3:5 1 1.49 %
5:2 1 1.49 %
2:5 1 1.49 %
8:1 1 1.49 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    19
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    22%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe