Liga okręgowa Chrzanów: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Liga okręgowa | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
43
51.19 %
Zwycięstwa gości
26
30.95 %
Remisy
15
17.86 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
213
średnia: 2.54
Gości
152
średnia: 1.81

Bramki stracone

Gospodarzy
152
średnia: 1.81
Gości
213
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.57%
3 z 84
0.5
96.43%
81 z 84
7.14%
6 z 84
1.5
92.86%
78 z 84
17.86%
15 z 84
2.5
82.14%
69 z 84
33.33%
28 z 84
3.5
66.67%
56 z 84
57.14%
48 z 84
4.5
42.86%
36 z 84
78.57%
66 z 84
5.5
21.43%
18 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 11.9 %
4:1 6 7.14 %
2:1 5 5.95 %
0:2 5 5.95 %
3:1 5 5.95 %
2:3 4 4.76 %
1:3 4 4.76 %
3:0 4 4.76 %
5:0 4 4.76 %
0:0 3 3.57 %
1:2 3 3.57 %
2:0 3 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 3 3.57 %
1:0 2 2.38 %
3:2 2 2.38 %
0:5 2 2.38 %
7:2 2 2.38 %
1:1 1 1.19 %
4:4 1 1.19 %
0:1 1 1.19 %
4:3 1 1.19 %
3:4 1 1.19 %
2:4 1 1.19 %
0:3 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 1.19 %
4:0 1 1.19 %
1:5 1 1.19 %
5:1 1 1.19 %
6:2 1 1.19 %
2:6 1 1.19 %
2:7 1 1.19 %
1:7 1 1.19 %
8:1 1 1.19 %
9:1 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    26
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe