4. Liga lubelska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | 4. Liga | lubelska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
42.05 %
Zwycięstwa gości
36
40.91 %
Remisy
15
17.05 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
177
średnia: 2.01
Gości
163
średnia: 1.85

Bramki stracone

Gospodarzy
163
średnia: 1.85
Gości
177
średnia: 2.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.41%
3 z 88
0.5
96.59%
85 z 88
13.64%
12 z 88
1.5
86.36%
76 z 88
26.14%
23 z 88
2.5
73.86%
65 z 88
46.59%
41 z 88
3.5
53.41%
47 z 88
65.91%
58 z 88
4.5
34.09%
30 z 88
81.82%
72 z 88
5.5
18.18%
16 z 88

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 8 9.09 %
2:1 6 6.82 %
3:2 6 6.82 %
1:1 5 5.68 %
2:2 5 5.68 %
0:1 5 5.68 %
3:1 5 5.68 %
1:0 4 4.55 %
0:2 4 4.55 %
0:0 3 3.41 %
1:3 3 3.41 %
0:4 3 3.41 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 3 3.41 %
2:3 2 2.27 %
4:3 2 2.27 %
2:0 2 2.27 %
3:0 2 2.27 %
0:3 2 2.27 %
1:4 2 2.27 %
4:1 2 2.27 %
3:3 1 1.14 %
4:4 1 1.14 %
3:4 1 1.14 %
4:5 1 1.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 1.14 %
3:6 1 1.14 %
4:0 1 1.14 %
7:3 1 1.14 %
0:5 1 1.14 %
5:0 1 1.14 %
1:6 1 1.14 %
0:6 1 1.14 %
7:0 1 1.14 %
9:1 1 1.14 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    34%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe