Klasa okręgowa Lublin: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | Klasa okręgowa | Lublin
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
33
47.14 %
Zwycięstwa gości
24
34.29 %
Remisy
13
18.57 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
172
średnia: 2.46
Gości
150
średnia: 2.14

Bramki stracone

Gospodarzy
150
średnia: 2.14
Gości
172
średnia: 2.46

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.86%
2 z 70
0.5
97.14%
68 z 70
7.14%
5 z 70
1.5
92.86%
65 z 70
18.57%
13 z 70
2.5
81.43%
57 z 70
34.29%
24 z 70
3.5
65.71%
46 z 70
48.57%
34 z 70
4.5
51.43%
36 z 70
70%
49 z 70
5.5
30%
21 z 70

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 6 8.57 %
2:2 5 7.14 %
3:1 4 5.71 %
3:0 4 5.71 %
0:3 4 5.71 %
1:2 3 4.29 %
3:2 3 4.29 %
4:2 3 4.29 %
1:4 3 4.29 %
4:1 3 4.29 %
5:1 3 4.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 3 4.29 %
0:0 2 2.86 %
0:1 2 2.86 %
2:3 2 2.86 %
4:3 2 2.86 %
2:0 2 2.86 %
1:5 2 2.86 %
1:0 1 1.43 %
3:4 1 1.43 %
7:5 1 1.43 %
2:5 1 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 1.43 %
4:7 1 1.43 %
4:0 1 1.43 %
2:6 1 1.43 %
6:2 1 1.43 %
5:0 1 1.43 %
7:2 1 1.43 %
6:0 1 1.43 %
7:0 1 1.43 %
0:9 1 1.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    23
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    29%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe