4. Liga lubuska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
53
49.53 %
Zwycięstwa gości
36
33.64 %
Remisy
18
16.82 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
215
średnia: 2.01
Gości
185
średnia: 1.73

Bramki stracone

Gospodarzy
185
średnia: 1.73
Gości
215
średnia: 2.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.67%
5 z 107
0.5
95.33%
102 z 107
14.95%
16 z 107
1.5
85.05%
91 z 107
28.04%
30 z 107
2.5
71.96%
77 z 107
49.53%
53 z 107
3.5
50.47%
54 z 107
69.16%
74 z 107
4.5
30.84%
33 z 107
81.31%
87 z 107
5.5
18.69%
20 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 8.41 %
1:1 7 6.54 %
1:0 7 6.54 %
2:2 6 5.61 %
0:0 5 4.67 %
1:2 5 4.67 %
3:1 5 4.67 %
0:3 5 4.67 %
4:0 5 4.67 %
0:1 4 3.74 %
3:2 4 3.74 %
2:0 4 3.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 4 3.74 %
4:1 4 3.74 %
2:3 3 2.8 %
0:2 3 2.8 %
0:4 3 2.8 %
4:3 2 1.87 %
1:3 2 1.87 %
4:2 2 1.87 %
2:4 2 1.87 %
5:1 2 1.87 %
0:6 2 1.87 %
3:4 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.93 %
3:5 1 0.93 %
6:4 1 0.93 %
1:4 1 0.93 %
2:5 1 0.93 %
1:5 1 0.93 %
5:0 1 0.93 %
3:8 1 0.93 %
6:0 1 0.93 %
0:7 1 0.93 %
10:1 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    12%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe