Klasa B Świebodzin: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa B | Świebodzin
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
23
53.49 %
Zwycięstwa gości
17
39.53 %
Remisy
3
6.98 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
137
średnia: 3.19
Gości
125
średnia: 2.91

Bramki stracone

Gospodarzy
125
średnia: 2.91
Gości
137
średnia: 3.19

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 43
0.5
100%
43 z 43
0%
0 z 43
1.5
100%
43 z 43
4.65%
2 z 43
2.5
95.35%
41 z 43
23.26%
10 z 43
3.5
76.74%
33 z 43
46.51%
20 z 43
4.5
53.49%
23 z 43
53.49%
23 z 43
5.5
46.51%
20 z 43

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 3 6.98 %
1:2 3 6.98 %
3:1 3 6.98 %
2:1 2 4.65 %
2:0 2 4.65 %
1:3 2 4.65 %
4:2 2 4.65 %
3:0 2 4.65 %
0:7 2 4.65 %
3:2 1 2.33 %
3:4 1 2.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 2.33 %
5:3 1 2.33 %
0:3 1 2.33 %
4:1 1 2.33 %
5:2 1 2.33 %
6:3 1 2.33 %
3:6 1 2.33 %
4:0 1 2.33 %
0:4 1 2.33 %
1:5 1 2.33 %
7:3 1 2.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 1 2.33 %
2:7 1 2.33 %
2:8 1 2.33 %
8:1 1 2.33 %
10:2 1 2.33 %
1:10 1 2.33 %
10:1 1 2.33 %
0:10 1 2.33 %
16:0 1 2.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    12
    30%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    30%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe