4. Liga małopolska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | 4. Liga | małopolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
62
43.66 %
Zwycięstwa gości
51
35.92 %
Remisy
29
20.42 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
258
średnia: 1.82
Gości
234
średnia: 1.65

Bramki stracone

Gospodarzy
234
średnia: 1.65
Gości
258
średnia: 1.82

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.63%
8 z 142
0.5
94.37%
134 z 142
16.9%
24 z 142
1.5
83.1%
118 z 142
33.1%
47 z 142
2.5
66.9%
95 z 142
52.11%
74 z 142
3.5
47.89%
68 z 142
73.24%
104 z 142
4.5
26.76%
38 z 142
85.92%
122 z 142
5.5
14.08%
20 z 142

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 12 8.45 %
2:2 11 7.75 %
1:2 11 7.75 %
1:0 10 7.04 %
2:1 10 7.04 %
0:2 10 7.04 %
1:1 9 6.34 %
0:0 8 5.63 %
0:1 6 4.23 %
3:2 5 3.52 %
1:3 5 3.52 %
1:4 5 3.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 5 3.52 %
2:0 4 2.82 %
0:3 4 2.82 %
5:2 3 2.11 %
5:1 3 2.11 %
3:0 2 1.41 %
4:0 2 1.41 %
1:5 2 1.41 %
3:3 1 0.7 %
2:3 1 0.7 %
4:3 1 0.7 %
3:4 1 0.7 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 0.7 %
3:5 1 0.7 %
2:5 1 0.7 %
0:5 1 0.7 %
5:0 1 0.7 %
1:6 1 0.7 %
0:6 1 0.7 %
0:7 1 0.7 %
7:0 1 0.7 %
8:1 1 0.7 %
9:2 1 0.7 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    51
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe