5. Liga małopolska zachód: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | 5. Liga | małopolska zachód
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
54
50.47 %
Zwycięstwa gości
32
29.91 %
Remisy
21
19.63 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
223
średnia: 2.08
Gości
161
średnia: 1.5

Bramki stracone

Gospodarzy
161
średnia: 1.5
Gości
223
średnia: 2.08

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.8%
3 z 107
0.5
97.2%
104 z 107
14.02%
15 z 107
1.5
85.98%
92 z 107
30.84%
33 z 107
2.5
69.16%
74 z 107
57.01%
61 z 107
3.5
42.99%
46 z 107
70.09%
75 z 107
4.5
29.91%
32 z 107
80.37%
86 z 107
5.5
19.63%
21 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 11.21 %
2:1 12 11.21 %
1:2 9 8.41 %
1:0 6 5.61 %
0:1 6 5.61 %
3:0 6 5.61 %
2:2 5 4.67 %
2:0 4 3.74 %
4:2 4 3.74 %
2:4 4 3.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 4 3.74 %
4:0 4 3.74 %
0:0 3 2.8 %
3:2 3 2.8 %
3:4 3 2.8 %
3:1 3 2.8 %
1:4 3 2.8 %
4:3 2 1.87 %
0:2 2 1.87 %
4:1 2 1.87 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 1.87 %
3:3 1 0.93 %
2:3 1 0.93 %
1:3 1 0.93 %
0:3 1 0.93 %
2:5 1 0.93 %
0:4 1 0.93 %
6:1 1 0.93 %
6:0 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    36
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    34%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    8%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe