Klasa B Podhale II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa B | Podhale II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
33
52.38 %
Zwycięstwa gości
24
38.1 %
Remisy
6
9.52 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
161
średnia: 2.56
Gości
122
średnia: 1.94

Bramki stracone

Gospodarzy
122
średnia: 1.94
Gości
161
średnia: 2.56

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 63
0.5
100%
63 z 63
1.59%
1 z 63
1.5
98.41%
62 z 63
17.46%
11 z 63
2.5
82.54%
52 z 63
39.68%
25 z 63
3.5
60.32%
38 z 63
52.38%
33 z 63
4.5
47.62%
30 z 63
73.02%
46 z 63
5.5
26.98%
17 z 63

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 6 9.52 %
3:0 5 7.94 %
1:1 4 6.35 %
1:2 4 6.35 %
2:1 4 6.35 %
4:0 4 6.35 %
2:0 3 4.76 %
0:2 3 4.76 %
5:1 3 4.76 %
3:2 2 3.17 %
3:1 2 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 2 3.17 %
6:0 2 3.17 %
2:2 1 1.59 %
4:4 1 1.59 %
0:1 1 1.59 %
2:3 1 1.59 %
1:3 1 1.59 %
4:2 1 1.59 %
0:3 1 1.59 %
5:2 1 1.59 %
2:5 1 1.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 1 1.59 %
3:7 1 1.59 %
5:0 1 1.59 %
0:5 1 1.59 %
6:1 1 1.59 %
1:6 1 1.59 %
0:6 1 1.59 %
8:2 1 1.59 %
0:8 1 1.59 %
11:0 1 1.59 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    24
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    32%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • KS II Zakopane wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.