Klasa A Wałbrzych I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | Klasa A | Wałbrzych I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
40
52.63 %
Zwycięstwa gości
28
36.84 %
Remisy
8
10.53 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
200
średnia: 2.63
Gości
147
średnia: 1.93

Bramki stracone

Gospodarzy
147
średnia: 1.93
Gości
200
średnia: 2.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.32%
1 z 76
0.5
98.68%
75 z 76
9.21%
7 z 76
1.5
90.79%
69 z 76
22.37%
17 z 76
2.5
77.63%
59 z 76
34.21%
26 z 76
3.5
65.79%
50 z 76
55.26%
42 z 76
4.5
44.74%
34 z 76
65.79%
50 z 76
5.5
34.21%
26 z 76

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 6 7.89 %
1:1 5 6.58 %
3:1 5 6.58 %
0:1 4 5.26 %
2:0 4 5.26 %
4:1 4 5.26 %
4:2 3 3.95 %
3:5 3 3.95 %
0:3 3 3.95 %
3:0 3 3.95 %
1:4 3 3.95 %
5:1 3 3.95 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 2 2.63 %
1:0 2 2.63 %
1:2 2 2.63 %
4:3 2 2.63 %
5:4 2 2.63 %
5:2 2 2.63 %
0:4 2 2.63 %
7:0 2 2.63 %
0:0 1 1.32 %
2:1 1 1.32 %
3:2 1 1.32 %
0:2 1 1.32 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 1.32 %
4:0 1 1.32 %
1:5 1 1.32 %
7:2 1 1.32 %
6:0 1 1.32 %
0:6 1 1.32 %
7:1 1 1.32 %
2:8 1 1.32 %
8:0 1 1.32 %
10:0 1 1.32 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    27
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    25%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe