Klasa okręgowa Jelenia Góra: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | Klasa okręgowa | Jelenia Góra
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
43.02 %
Zwycięstwa gości
31
36.05 %
Remisy
18
20.93 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
212
średnia: 2.47
Gości
173
średnia: 2.01

Bramki stracone

Gospodarzy
173
średnia: 2.01
Gości
212
średnia: 2.47

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.49%
3 z 86
0.5
96.51%
83 z 86
8.14%
7 z 86
1.5
91.86%
79 z 86
18.6%
16 z 86
2.5
81.4%
70 z 86
38.37%
33 z 86
3.5
61.63%
53 z 86
55.81%
48 z 86
4.5
44.19%
38 z 86
74.42%
64 z 86
5.5
25.58%
22 z 86

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 7 8.14 %
3:0 7 8.14 %
1:1 5 5.81 %
2:1 5 5.81 %
1:2 4 4.65 %
1:4 4 4.65 %
4:1 4 4.65 %
5:0 4 4.65 %
0:0 3 3.49 %
0:2 3 3.49 %
1:3 3 3.49 %
3:3 2 2.33 %
1:0 2 2.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 2 2.33 %
3:2 2 2.33 %
2:3 2 2.33 %
3:1 2 2.33 %
3:5 2 2.33 %
2:5 2 2.33 %
4:0 2 2.33 %
1:5 2 2.33 %
8:1 2 2.33 %
4:4 1 1.16 %
2:0 1 1.16 %
2:4 1 1.16 %
0:3 1 1.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 1.16 %
5:1 1 1.16 %
8:4 1 1.16 %
3:8 1 1.16 %
6:0 1 1.16 %
0:7 1 1.16 %
7:0 1 1.16 %
9:2 1 1.16 %
0:8 1 1.16 %
8:0 1 1.16 %
1:9 1 1.16 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    13
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe