Klasa A Wrocław IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | Klasa A | Wrocław IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
50 %
Zwycięstwa gości
30
38.46 %
Remisy
9
11.54 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
215
średnia: 2.76
Gości
152
średnia: 1.95

Bramki stracone

Gospodarzy
152
średnia: 1.95
Gości
215
średnia: 2.76

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.56%
2 z 78
0.5
97.44%
76 z 78
7.69%
6 z 78
1.5
92.31%
72 z 78
11.54%
9 z 78
2.5
88.46%
69 z 78
26.92%
21 z 78
3.5
73.08%
57 z 78
55.13%
43 z 78
4.5
44.87%
35 z 78
65.38%
51 z 78
5.5
34.62%
27 z 78

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 5 6.41 %
3:0 5 6.41 %
4:0 5 6.41 %
0:4 5 6.41 %
3:1 4 5.13 %
4:2 4 5.13 %
0:1 3 3.85 %
2:1 3 3.85 %
1:2 3 3.85 %
1:3 3 3.85 %
1:4 3 3.85 %
5:2 3 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:0 3 3.85 %
0:0 2 2.56 %
3:3 2 2.56 %
2:3 2 2.56 %
0:2 2 2.56 %
3:5 2 2.56 %
6:0 2 2.56 %
1:0 1 1.28 %
3:4 1 1.28 %
4:3 1 1.28 %
5:6 1 1.28 %
2:0 1 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 1 1.28 %
4:1 1 1.28 %
2:5 1 1.28 %
6:3 1 1.28 %
1:5 1 1.28 %
5:1 1 1.28 %
2:6 1 1.28 %
6:2 1 1.28 %
5:0 1 1.28 %
0:5 1 1.28 %
7:1 1 1.28 %
7:0 1 1.28 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe